Informujemy, że w dniu jutrzejszym odbędzie się bieg z okazji 105 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.

Klasy 0 – III pracują wg planu, uczniowie wybranych klas będą kibicować starszym kolegom i koleżankom podczas biegu.

Uczniowie klas IV – VI przychodzą do szkoły wg planu, mają lekcję od godziny 8:00 do 8:45 a następnie pod opieką nauczyciela-opiekuna wychodzą na linię startu biegu. Po zakończonym biegu odbędzie się uroczyste wręczanie medali i dyplomów i losowanie nagród, następnie uczniowie udają się na obiad i idą do domów. Tego dnia nie ma więcej lekcji.

Uczniowie klas VII i VIII przychodzą na trzy pierwsze godziny lekcyjne wg planu i o godzinie 10:45 pod opieką nauczyciela-opiekuna idą na miejsce startu biegu. Analogicznie, tak jak pierwsza grupa po rozdaniu medali i losowaniu nagród udają się na obiad a następnie do domów.

Prosimy, aby ten dzień zaakcentować biało-czerwonym detalem (wstążeczką, rozetką, bukiecikiem, kokardą narodową itp).

Kokarda narodowa (biel w środku i czerwień na zewnątrz) to znak narodowej tożsamości, zawsze nosimy ją po lewej stronie – na sercu.

Fotorelacja z biegu znajdzie się TUTAJ